fbpx


Pete Davidson oficjalnie reaktywował swój profil Instagramie! Były narzeczony Ariany Grande i prowadzący SNL wrócił po dłuższej przerwie, by zakomunikować światu bardzo ekscytujące wieści! Film, w którym wystąpił, pojawi się na festiwalu filmowym Sundance. 

Wydaje się, że wątek związku Ariany i Pete’a został już dawno zamknięty. Każde z nich poszło w swoją stronę i co ciekawe obydwoje odnoszą coraz większe sukcesy. Ariana przygotowuje się do trasy koncertowej i premiery teledysku do “Thank U, Next”, a Pete’owi idzie coraz lepiej w SNL, gdzie sprawdza się jako prowadzący. Teraz może jednak ogłosić kolejny sukces. Film “Big Time Adolescence” załapał się na przyszłoroczny festiwal filmowy Sundance.

Źródło: Instagram / petedavidson

“Do zobaczenia w sundance frajerzy” – podpisał kardu z filmu, przedstawiającego Machine Gun Kelly. Obok samego MGK i Davidsona w filmie pojawiają się jeszcze: Griffin Gluck, Jon Cryer, Sydney Sweeney, Emily Arlook. Film opowiada o nastolatku, który osiąga pełnoletniość pod destrukcyjnym przewodnictwem swojego najlepszego przyjaciela, wyrzutka ze szkoły, który nie ma celu w życiu.

Źródło: sundance.org

Sundance Film Festival to jeden z największych festiwali filmów niezależnych w USA, który ma miejsce w Park City, Salt Lake City, Ogden oraz w ośrodku narciarskim Sundance w stanie Utah. Pierwsza edycja odbyła się w 1978 roku. Tegoroczny festiwal rozpocznie się 24 stycznia 2019 r. i zakończy 3 lutego. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X