fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Pete Davidson nie ma czasu na negatywne lub niezbyt przyjemne dowcipy. Chłopak prowadził komediowe show, podczas którego tłum wspomniał niedawno zmarłego Maca Millera. Pete od razu przerwał show i zareagował.

Komediant występował w ostatnią noc w South Orange Performing Arts Center w New Jersey i prowadził swoje zabawne show. W pewnym momencie zaczął żartować i powiedział: “Mój przyjaciel zmarł w moim mieszkaniu”. Miało być śmiesznie, ale widzowie od razu podłapali aluzję. Tłum zgodnie zapytał czy chodzi o Maca Millera. W tym momencie Pete zdecydował, że żarty się skończyły i chce się dowiedzieć, kto wpadł na tak ponury żart.

W dźwięku z przedstawienia, które opublikowało TMZ, Davidson natychmiast kończy występ i domagaja się od tłumu wskazania “twarzy”, która powiedziała żart. Co więcej, domagał się, by osoba, która to wykrzyczała, została wyprowadzona z sali. “Więc jeśli chcecie żebym kontynuował przedstawienie, wskażcie osobę, która to zrobiła i wyrzućcie ją – powiedział. “Nie radzę sobie z tym.” “Ten program jest po prostu dla zabawy, więc nie zamierzam tego mieć na moim koncercie” – kontynuował.  Z tego co wiadomo, winowajcę udało się wskazać i został wyprowadzony z wydarzenia.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X