fbpx


Paul Wesley, znany wszystkim z roli Stefana Salvatore w “Pamiętnikach Wampirów” dołączył do grona celebrytów po ślubie! 36-letni aktor ożenił się z Ines de Ramon. To oficjalne: odtwórca roli mrocznego wampira nie jest już do wzięcia!

Paul Wesley rozkochał w sobie tabuny fanek jako Stefan Salvatore w “Pamiętnikach Wampirów” – odgrywał tę rolę aż 8 lat! Fanki dosłownie szalały na widok tajemniczego i mrocznego wampira, a w Polsce aktor zdobył wyjątkową popularność przez wzgląd na swoje pochodzenie: jego rodzice są Polakami. Paul Wesley tak właściwie nazywa się Paweł Wasilewski 🙂 

Fot. justjaredjr.com

Według najnowszych doniesień E!News Paul ożenił się ze swoją dziewczyną, Ines de Ramon. Ostatnio zauważono, że mają pasujące do siebie obrączki na serdecznych palcach, a to oznacza tylko jedno: koniec z romantycznymi marzeniami o mrocznym wampirze.

Wiele osób jest dość zaskoczonych tym ślubem – Paul i Ines zaczęli spotykać się zaledwie w czerwcu 2018 roku. Swój związek trzymali z dala od mediów, rzadko można było ich spotkać razem i do tej pory nie wystąpili wspólnie na czerwonym dywanie. Czy po ślubie się to zmieni?

Fot. justjaredjr.com

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X