fbpx


Koncerty to wielkie emocje, niesamowita muzyka i klimat, jednak nie tylko! Fani często zaskakują swoich idoli i tak samo było wczoraj na koncercie Sikorskiego! W tłumie fanów, jeden chłopak oświadczył się swojej dziewczynie! Całą sytuację skomentował sam artysta! 

Jeremi Sikorski skomentował całą sytuację na swojej grupie SikorskiSquad na Facebook’u. Słyszeliśmy kilka takich sytuacji, które się zdarzały podczas koncertów zagranicznych gwiazd. Jednak chyba pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja podczas koncertu polskiej, młodej gwiazdy!

Foto: Ania Otta

Artysta podziękował fanom za trasę, dodał że na na trochę znika, ale niedługo wróci. Czy to zapowiedź nowej muzyki? Nie wiemy, ale będziemy śledzili ego poczynania! Oprócz tego, prosiliśmy Was o nagranie i zdjęcia z zaręczyn i nie zawiedliście! Czytelnicy YoungStars.pl i administracja grupy SikorskiSquad jak zwykle niezawodni! 🙂 Zobaczcie sami nagranie z zaręczyn!
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X