fbpx


Dla tych, którzy wciąż nie wierzą, że to już prawie wrzesień, przypominamy – Już za dwa dni wraca szkoła… Właśnie dlatego nie ma czasu na narzekanie! Co zrobić żeby te ostatnie dni były jak najlepiej wykorzystane? Tego dowiesz się w poniższym artykule!

No dobrze, ale jak się do tego zabrać? Najpierw sprawdź prognozę pogody dla twojego miasta-sprawdź czy nie będzie padać. Nawet jeśli, to nic nie szkodzi! W deszczowe dni najlepiej chodzi się do kina! Jeżeli nie masz takiego w pobliżu to również nic straconego. Kup przekąski i zaproś znajomych na wieczór filmowy, na pewno każdemu taki pomysł się spodoba!

Jeżeli w prognozie pogody nie ma nic o deszczu to tym lepiej! Najlepszym pomysłem jest wyjście na dwór! Pojedź ze znajomymi na małą wycieczkę-nie musi być daleko ważne żebyście byli razem! Najlepiej jakbyście się wszyscy umówili na ograniczenie używania telefonów do minimum. Jest naprawdę wiele możliwości co możecie robić. Przytoczymy Wam kilka przykładów:

-nauczenie się wspólnie układu tanecznego,

-napisanie piosenki,

-wyjście na basen,

-wyjście do parku trampolin.

Pamiętajcie, że to tylko od was zależy jak spędzicie ostatnie dni wakacji oraz czy wejdziecie do szkoły z uśmiechem na ustach! 🙂

Autor: Justyna
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X