fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Najnowszy zwiastun filmu Jamesa Wana wskazuje na zakres większy, niż ludzie mogą się spodziewać. “Aquaman” w kinach ma się pojawić dopiero pod koniec grudnia, jednak już teraz pojawiają się spekulacje na temat tego, co pojawi się w filmie o superbohaterze. Warner Bros. wydało ostateczny zwiastun “Aquamana” wraz z ogłoszeniem, że bilety na pierwsze pokazy są już w sprzedaży.

Chociaż fani otrzymali w zeszłym miesiącu pięciominutowy przedłużony trailer, to i tak najnowszy trailer jest zaskakująco pełny nowych materiałów. Pojawiły się łącznie trzy różne zwiastuny, które pokazują unikalne aspekty filmu, nie tworząc wrażenia, że ​​widzieliśmy najlepsze części filmu. Najnowszy zwiastun obiecuje produkcję inną, niż jakikolwiek film o superbohaterach, który mieliście możliwość zobaczyć. Nie tylko ze względu na jego ustawienie, ale także z powodu dużej obsady postaci drugoplanowych, które pracują razem, aby nadać Atlantydzie prawdziwe poczucie przestrzeni i historii.

Ostateczna wersja zwiastunu dostarcza pierwszego prawdziwego przedstawienia Willema Dafoe’s Vulko, który miał zostać wprowadzony już do zeszłorocznej Justice League, zanim jego sceny zostały wycięte. Oficjalnie ma on się znajdować po stronie dobrych ludzi, a przynajmniej do pewnego czasu. Vulko ma ciekawą historię w mitach Aquamana i jest jedną z najstarszych postaci drugoplanowych. Początkowo Vulko służy jako główny doradca naukowy, który udziela wielu rad w sprawach Aquamana i przy wielu okazjach, później jednak może zmienić swoje postępowanie.

Chociaż Aquaman jest główną postacią, którą widzowie chcą zobaczyć, to okazuje się, że Mera może być tą, o której wszyscy będą mówić, kiedy opuszczą kina. Film ustawia Merę na równego Aquamanowi, podobnie jak w nowoczesnych komiksach. Choć jej występy w komiksie “Aquaman” zanikły w czasie, stała się teraz bardziej widoczna niż kiedykolwiek wcześniej. Historia pokaże, że ​​Aquaman odda jej tron ​​Atlantydy, podczas gdy on odkrywać będzie jej związek z tajemniczą, uniwersalną energią życiową. Mera może być na przegranej pozycji, ale nie jest kimś, kto wycofuje się z walki. Podczas gdy poprzednie zwiastuny prezentowały niektóre z bardziej pracochłonnych zastosowań mocy Mery, teraz widać, że są one używane ofensywnie. Jej zdolność do kontrolowania i manipulowania konstrukcjami twardej wody jest jednym z najciekawszych zestawów komiksowych i z pewnością będzie wizualną atrakcją filmu.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X