fbpx


One Love Malibu to koncert światowych gwiazd dla osób poszkodowanych w pożarach w Malibu. Przez ten kataklizm, który nawiedził Kalifornię, tysiące ludzi straciło dach nad głową. Aby wesprzeć te osoby, gwiazdy wezmą udział w charytatywnym koncercie!

Na początku listopada Malibu zostało mocno zniszczone przez pożary, które w ostatnim czasie nie opuszczają Stanów Zjednoczonych. Spłonęło ponad 400 km² lasów i upraw, a 1600 budynków i domów zostało zniszczonych.  Aby pomóc ofiarom tego wydarzenia, największe gwiazdy zdecydowały się na udział w charytatywnym koncercie. Wesprą one akcję Fundacji Malibu i One Love Malibu. Te dwie organizacje łączą swoje siły, aby zebrać środki na odbudowę Malibu.

Aby akcja odniosła jak największy sukces, wesprą ją wielkie gwiazdy. Podczas koncertu, który odbędzie się już 2 grudnia, wystąpią tacy muzycy, jak Katy Perry, Gwen Stefani, Robin Thicke czy Natasha Bedingfield. Oprócz muzyków pojawią się tam także celebryci: Demi Moore, Orlando Bloom i Cara Delevigne. Wszystkie fundusze, jakie zostaną zebrane podczas tego wydarzenia, zostaną przekazane na pomoc poszkodowanym, w szczególności osobom nieubezpieczonym.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X