fbpx


Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia ze studia nagrań ukazujące Olgę Przybysz, podczas pracy nad nowym utworem. Na razie jednak, sama wokalistka nie ujawnia szczegółów dotyczących drugiego singla. Redakcji Young Stars News udało się dowiedzieć, że nad utworem pracował producent zza granicy a tekst do nowego singla został napisany w języku angielskim.

Czy utwór kierowany będzie również do zagranicznego słuchacza?
Mamy podejrzenia, że za premierą singla stoi coś znacznie większego. Czekamy z niecierpliwością na kolejne doniesienia od starszej siostry Sysii i liczymy na to, że nowe nagranie już niedługo ujrzy światło dzienne. Póki co, całość pozostaje owiana tajemnicą.


Tymczasem, pierwszy singiel Olgi Przybysz, zatytułowany Niebo Bliżej Nas, uzyskał już ponad 300 000 odsłon na YouTube. Utwór został ciepło przyjęty również przez słuchaczy stacji radiowych, do dziś usłyszeć go można na antenie radia: Eska, FaMa, Elka i Freee.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X