fbpx


Pepsi nareszcie zaprezentowało długo wyczekiwaną reklamę Super Bowl LIII, w której wystąpili Cardi B, Steve Carell i Lil Jon. Zwiastuny pojawiały się już od tygodni, jednak teraz macie możliwość obejrzeć całą reklamę!

Ta minutowa reklama zaczyna się w słonecznej restauracji z lat 50., w której kobieta w średnim wieku prosi młodego kelnera o colę, na co ten odpowiada: “Czy Pepsi jest w porządku?” Carell natychmiast obraca się i z oburzeniem odpala: “Pepsi OK? Czy Pepsi jest w porządku?” – po czym wstaje i mówi dalej. “Czy szczenięta są w porządku? Czy spadająca gwiazda jest w porządku? Czy śmiech małego dziecka jest OK? – Carell pyta oszołomionego kelnera. Zanim ten zdąży odpowiedzieć, Carell łamie mu dłoń.

Wyświetl ten post na Instagramie.

BIG BIG PEPSI !😤😤

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib)

Następnie aktor prosi kelnera o zamówienie czegoś i wpada mu w słowo, zanim odpowie: “Będziesz miał lodowatą szklankę najlepszej rzeczy, jaką kiedykolwiek jadłeś – OK?”. Gdy Carell następnie podaje kelnerom wskazówki jak sprzedać napój gazowany. Powinni mówić, że Pepsi to “więcej niż OK” oraz wskazuje na przyjaciół, którzy mają swój podpis “OK”.

“OH-KAY!” – Mówi Lil Jon zza lady z ikonicznym przekazem prostego słowa. “O-kurrrr” – Cardi B mruczy, wchodząc do budynku w srebrnej sukni i długich zamkach. Dołącza do kobiety w jej kabinie, która trzyma sponiewieraną puszkę Pepsi, gdy Carell jedzie do domu. Na koniec Carell próbuje naśladować Lil Joona i Cardi bez większego sukcesu. “Muszę wymyślić własną frazę” – lamentuje. Zobaczcie całość!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X