fbpx


Young Stars Festival 2018 już za nami. Nie zabrakło na nim łez szczęścia, wzruszeń i oczywiście dobrej zabawy. 17 artystów w ciągu jednego dnia, wystąpiło na warszawskim Torwarze. Czy dali z siebie wszytko?- odpowiedź na to pytanie pozostaje wśród nas jednoznaczna – Oczywiście że tak!

Festiwal otworzył koncert niezastąpionego Dawida Kwiatkowskiego, który oświadczył. że ze względu na jego wiek, to ostatni występ na tym festiwalu. Następnie oddał miejsce młodszym kolegom z zespołu Felivers – pięciu utalentowanych chłopaków, którzy dali na scenie czadu i zostali bardzo gorąco przyjęci przez widownie.

Podczas tej edycji festiwalu byliśmy także świadkami występów finalistek konkursu Way to Young Stars – I stało się, ok. 21 poznaliśmy jego zwycięzców, a raczej zwyciężczynie! W wyniku głosowania internetowego nowymi członkiniami ekipy Young Stars zostały:  Agata Gładysz, Kaja Jabłońska oraz Olivia Klinke!

Trzeba również wspomnieć o występie, który zaparł dech w piersi niejednemu widzowi, był to pokaz taneczny Young Stars Dance!

Występ Young Stars Dance był cudowny i nie tylko ze względu na układy, ale na energię i pełne zaangażowanie tancerzy! Cudo! Myślę, że ten występ każdemu dodał przynajmniej dawkę motywacji.”Oliwia Najewska

W późniejszych godzinach mogliśmy uczestniczyć w niesamowitych koncertach m.in. Tilly Devries, Sylwii Lipki, Weroniki JuszczakJeremiego Sikorskiego oraz innych artystów.

W trakcie koncertów były cały czas dostępne stoiska MyMusicShop z merchem polskich jak i zagranicznych artystów! Oczywiście nie można zapewnić także o stoisku Young Stars Frugo na którym było… karaoke! Każdy kto miał odwagę zaśpiewać z przyjaciółmi do hitów różnych wykonawców Young Stars dostawał darmowe Frugo i zdjęcia z fotobudki na pamiątkę! Przy stoiskach nie zabrakło również pań które zadbały o „kolorowy” nastrój Festiwalu! Można było sobie pofarbować włosy na różne odcienie, czy zrobić tatuaż – spokojnie drodzy rodzice. Kolor na włosach Waszych pociech schodzi po 1 dniu! Tatuaż oczywiście również! 🙂

Na hali można było spotkać również dużo znanych muserów takich jak: Sonia ŻugajDominik Rupiński czy Karol Pieszko! Można było podejść, porozmawiać i zrobić sobie z nimi zdjęcie!

Ostatnim i zarazem finałowym koncertem był „Bars And Melody” Leo i Charlie zadbali o odpowiednie zakończenie tego niesamowitego wydarzenia. Mimo tylu godzin, to chyba właśnie na ich koncercie wszyscy najbardziej skakali i śpiewali!                                                                    

Mimo drobnych problemów technicznych koncert Bars and Melody był najbardziej wyczekiwany przez wszystkich. Chłopaki jak zwykle dali czadu, wszyscy tańczyli i bawili się na całego. Razem ze znajomymi śpiewaliśmy i wygłupialiśmy się podczas prawie każdej piosenki, jedynie przy tych smutniejszych i wolniejszych przytulaliśmy się i spokojnie tańczyliśmy w rytm muzyki. Organizatorzy doskonale wiedzieli co robią, planując koncert Bam na koniec, był to występ idealnie pasujący na finał tegorocznego festiwalu. – Michał Janiuk

Większość z nas przeżyła niezapomniane chwile i pojawi się na pewno na przyszłorocznym festiwalu. Z edycji na edycje zainteresowanie tym festiwalem rośnie i jestem pewna, że  na kolejnym zobaczę dużo nowych twarzy! A może i właśnie twoją? Do zobaczenia!

 Justyna
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X