fbpx


Album Ariany Grande Sweetener był dla fanów nie lada zagadką! Po wydaniu takich piosenek jak No tears left to cry  czy The light is coming, fani zaczęli się zastanawiać nad pytaniem krążącym po całej grupie Arianators ,,Co się stało ze starą Arianą?” Faktycznie mają ku temu powody!

Wokalistka zmieniła styl nagrywania piosenek. Od wysokich dźwięków przeniosła się w ich mieszanie. Połowa fanów została oburzona taką zmianą dziewczyny, natomiast druga była bardziej wyrozumiała i stwierdziła, że Ari pragnie pokazać nam swoją nową twarz.Warto zauważyć, że każda jej płyta pokazuje inną stronę wokalistki Everything – delikatność, Dangerous woman – odwagę i waleczność, Sweetener – nietypowość i czułość

Każda płyta pozwala nam poznawać Arianę z różnych stron. Fanki pomimo tego, że wolały wcześniejszą wersję gwiazdy, zostaną z nią na zawsze!

Przyznaję, na początku byłam sceptycznie nastawiona na tę nową płytę, ale po jej wydaniu uważam, że jest cudowna i bardzo oryginalna.

Autor: Victoria
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X