fbpx


Jeśli byliście na Young Stars Festival 2018, pod koniec występu Bartka, mogliście usłyszeć nowy singiel pod tytułem My. Artysta już ponad miesiąc temu zapowiedział, że to właśnie podczas festiwalu odbędzie się premiera singla promującego jego nadchodzącą płytę. Jak zapowiedział, tak zrobił. Jak wypadł? 

Piosenka wszystkich zachwyciła, co można było wywnioskować po ogromnych brawach. Ten występ był niesamowity i co najważniejsze, nie tylko ja tak sądzę:

Według mnie piosenka pokazała tego samego Bartka jak rok temu, ale z nutką łagodności. Piosenka jest naprawdę piękna i zawiera głębokie przesłanie.  Jestem bardzo z niego dumna, że aż tak się rozwinął. 

Nowa piosenka Bartka pokazuje go w całkiem innej odsłonie. Ta nowa odsłona jest całkiem ciekawa! 

Ta piosenka jest po prostu cudowna, zresztą jak i cały jego koncert. To właśnie podczas niej się popłakałam! Z niecierpliwością czekam na teledysk i całą płytę 

Nowa piosenka Bartka jest czymś niesamowitym, można usłyszeć, że jest ona pisana prosto z serca. Jest to cudowne uczucie, kiedy widzisz że Twój idol dorasta i się rozwija. Według mnie była to największa niespodzianka zaprezentowana na tegorocznym festiwalu i już nie mogę się doczekać, aż będę mogła  w swoich rękach trzymać jego debiutancką płytę. 

>Bartek pokazał wielką odwagę, tym, że nowy singiel miał swoją premierę właśnie na festivalu! Piosenka jest kompletnie w innym stylu niż inne piosenki artysty, ale wcale nie jest gorsza! “My” to niesamowita piosenka! 

Niestety, jak informuje Bartek, na teledysk jeszcze trochę musimy poczekać, ale patrząc na ten utwór – będzie warto!

Autor: Gabi
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X