fbpx


1 grudnia światło dzienne ujrzał debiutancki album Artura Sikorskiego – Okrąg. Premierze towarzyszyła niezwykła niespodzianka. Wśród adresatów zamówionych albumów zostały wylosowane 3 osoby, którym Artur dostarczył swoją płytę bezpośrednio do domu! Była to również wyjątkowa okazja poznania bliżej swojego idola i spędzenia z nim czasu. Spotkaniom z zaciekawieniem przyglądali się również rodzice, którzy często po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć na żywo idola swoich pociech.

Artur również nie krył swojej ekscytacji, jak sam mówi: “To było świetne przeżycie móc tak na spokojnie się spotkać i poświęcić czas moim Arturonators”

Szczęśliwcami, którym artysta swój pierwszy krążek dostarczył osobiście, zostały:  Weronika, Oliwia oraz Marcelina. Aby dziewczyny otrzymały płyty na czas Artur musiał pokonać w ciągu jednego dnia niemal 1000 km!


Zobacz filmik jak na widok Artura Sikorskiego przed drzwiami swoich domów zareagowały jego fanki!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X