fbpx


Wszyscy czekali na występ Ariany Grande podczas festiwalu Coachella w tym roku, jednak nikt nie spodziewał się tego, co się wydarzyło! Piosenkarka nawiązała współpracę z zespołem *NSYNC i razem z nimi zaśpiewała na scenie! 

W niedzielę wieczorem piosenkarka „Thank U, Next” wystąpiła na scenie, aby poruszyć publiczność na Festiwalu Muzyki i Sztuki Coachella 2019. W trakcie setu do Grande dołączyli czterej członkowie zespołu dawnego zespołu: JC Chasez, Lance Bass, Joey Fatoneand Chris Kirkpatrick. Członkowie *NSYNC zaśpiewali „Tearin ‘Up My Heart”, a Ari nawet dołączyła do ich choreografii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

the best medicine 🖤 90s baby 🎧📹

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

„To było nasze marzenie. Dziękujemy za podzielenie się tym z nami” – powiedział JC wyprzedanym tłumom przed wyjściem ze sceny. Justin Timberlake nie dołączył do kolegów z zespołu, ponieważ jest w trakcie kończenia swojej strasy koncertowej – Man of the Woods. Do czasu występu Grande oficjalnie nie potwierdziła współpracy, chociaż podrzuciła wcześniej małą podpowiedź, kiedy 11 kwietnia opublikowała film, gdzie śpiewała piosenkę zespołu „Tearin ‘Up My Heart”. „najlepszy lek” -opisała post z sercem. „Dziecko lat 90.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X