fbpx


Marvel Studios oferuje Wam ekskluzywny wygląd w zbliżający się film “Captain Marvel”, który został zaprezentowany podczas poniedziałkowej piłkarskiej rozgrywki National Championship w ESPN.

Źródło: Youtube.com / Marvel Entertainment

Klip przedstawia Brie Larson jako tytułową bohaterkę Carol Danvers, która stała się superbohaterem, demonstrując Nickowi Fury (Samuel L. Jackson), że ​​poradzi sobie w nadchodzącej wojnie. “Nigdy nie widziałem czegoś takiego jak ona” – przyznaje później Fury kolegom. Zwiastun odwołuje się także do lat 90., kiedy Fury zwraca uwagę na Danvera: “Grunge dobrze na ciebie patrzy”.

Foto: mat. pras. “Captain Marvel” / Marvel. Disney

Aby udowodnić, że nie jest jedną ze zmieniających kształty, Danvers strzela do fotonu, aby udowodnić sceptycznej Furii, że jest jedną z dobrych. Nowy trailer pokazuje także nieco więcej roli Jude’a Lawa w nadchodzącym filmie jako wojownika Kree.

Kapitan Marvel jest reżyserowany przez długoletnich współpracowników Annę Boden i Ryana Flecka, którzy również napisali scenariusz z Genewą Robertson-Dworet i Jackiem Schaefferem. Premiera filmu zaplanowana jest na 8 marca.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X