fbpx


Ariana Grande ostatnio była bardzo aktywna na swoich social mediach, wprowadzając nutkę tajemnicy swoimi zdjęciami. Teraz już wiemy na 100%, że była to zapowiedź nowego utworu, który 2 godziny temu pojawił się na YouTubie wraz z oficjalnym klipem! Jednak od początku nie to stało się głównym tematem dyskusji! 

Utwór bardzo klimatyczny, z ciekawymi ujęciami, tekstem, stylem i podkładem muzycznym. Jednak co byście powiedzieli, gdyby to była kopia innego utworu?! Tak uważają fani zespołu One Direction, który już co prawda nie działa od dłuższego czasu, jednak fani nadal słuchają ich muzyki i od razu doszukali się dużego podobieństwa to pewnego utworu z kampanii reklamowej, w której występowali chłopaki z zespołu!

Słyszycie podobieństwo? Fani One Direction na pewno i to bardzo duże podobieństwo! Bit, styl i sam podkład – podobno są prawie identyczne! Nie nam to oceniać, jednak może rzeczywiście producenci utworów Ariany Grande nie popisali się za bardzo i skorzystali z gotowych już bitów, lekko je przerabiając? Sprawdźcie komentarze kilku osób z grupy fanowskiej One Direction Poland.

Widać, że fani 1D z Polski naprawdę widzą podobieństwo. A Wy co sądzicie? Dajcie znać w naszej ankiecie!

Uważasz, że nowy utwór Ariany "7 Rings", jest kopią utworu z kampanii reklamowej One Direction?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X