fbpx


Zayn zaskoczył fanów i wydał mocne wideo do “Satisfaction” – jednej z piosenek z jego drugiego albumu “Icarus Falls”. Zobaczcie teledysk o miłości w czasach wojny!

Czterominutowe wideo w reżyserii Bouhy Kazmi nawiązuje do romansu nękanego przez trudy wojny. Piosenka o miękkim, ale jednocześnie podnoszącym na duchu dźwięku i wymownych tekstach stanowi idealne tło dla obrazów życia, miłości i tragedii, które Zayn i reżyser postanowili przedstawić w wideo.

Foto: mat. prom. Icarus Falls

“Ponieważ nie potrafię, nie potrafisz, nie potrafimy uzyskać satysfakcji / Całkowicie w mojej strefie, w mojej przestrzeni/ Życie zawsze jest na dobrej drodze” – śpiewa Zayn, pojawiając się tylko krótko na nowym teledysku.

Być może bardziej znaczącym określeniem tego klipu jest pojedynczy cytat na samym początku – ten sam, który śpiewa we “Flower” z albumu “Mind of Mine” z 2016 r. “Dopóki kwiat tej miłości nie rozkwitnie, serce nie zazna spokoju”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X