fbpx


Pewnie znacie już piosenkę Nialla Horana Finally Free i wiecie, że będzie ona służyła jako soundtrack do filmu Smallfoot. Teraz możecie zobaczyć teledysk do niej! Ciekawi?

YouTube

Doczekaliśmy się! Dwa miesiące temu Niall Horan pokazał światu swoją nową piosenkę, która miała posłużyć jako soundtrack do filmu Smallfoot. Wtedy jednak mogliśmy usłyszeć sam utwór, bez żadnego teledysku. Teraz jednak na kanale Nialla można obejrzeć klip do Finally Free! Oto i on:

Klip przedstawia Nialla wykonującego swoją piosenkę na koncercie w Greek Theatre w Los Angeles. Widać na nim, że piosenkarz naprawdę cieszy się swoją muzyką! Pomiędzy ujęciami artysty, który niedawno świętował swoje dwudzieste piąte urodziny, możemy zobaczyć fragmenty filmu, w którym będzie można usłyszeć Finally Free.

YouTube

Jak Wam się podoba teledysk do Finally Free? Piszcie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X