fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Producenci nowego serialu – Mroczne materie ogłosili dokładaną datę jego premiery. Stworzony we współpracy HBO i BBC serial będzie dostępny już 4 listopada tego roku!

Foto: Instagram/darkmaterialsofficial

Serial będzie adaptacją popularnej powieści fantasy autorstwa Philipa Pullmana o tym samym tytule – Mroczne materie (ang. His Dark Materials). Nie będzie to jednak pierwsza ekranizacja twórczości Pullmana. W 2007 roku powstał film pt. Złoty kompas z Nicole Kidman i Danielem Craigiem, którego recenzje były mocno podzielone, pomimo, że film otrzymał oscara za efekty specjalne.

Mówi się, że serial ma zapełnić pewną lukę powstałą wraz z zakończeniem produkcji Gry o Tron, jednak wbrew tytułowi Mroczne materie mają być serialem mniej wulgarnym i zawierającym mniej przemocy, czyli takim który obejrzy cała rodzina.

W obsadzie serialu znajdą się m.in. znana z filmu Logan: Wolverine Dafne Keen, James McAvoy i Ruth Wilson.

Foto: Instagram/darkmaterialsofficial

Jeśli chodzi  o fabułę to nie zabraknie podróż między wymiarami, dajmonów, pancernych niedźwiedzi i odwiecznej walki dobra ze złem.

Foto: Instagram/darkmaterialsofficial

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X