fbpx


Blisko 2000 głosów otrzymała laureatka głosowania na nowego redaktora Strefy Fanów na naszym portalu. Tworzenie postów, którymi wygrywacie punkty by znaleźć się w naszej ankiecie wkręca coraz większą grupę z Was i nietrudno zauważyć, że angażuje coraz to nowe osoby. Ta ankieta była prawdziwie rekordowa – wzięło w niej udział ponad 4000 osób!

Zwycięską osobą okazała się Małgosia , która toczyła bardzo regularną rywalizację z Oktawią Burzak . Obie dziewczyny osiągnęły wielkie wsparcie, ale tym razem postawiliście na Małgosię.

1952 głosów – dokładnie tyle uzyskała dziewczyna, która dzięki Wam awansowała na redaktora Strefy Fanów. Dołączy ona do Amelii Banaszak , z którą wspólnie będzie publikowała artykuły, do których zainspirujecie ich Wy – tworząc posty na Fandoms .

Pierwszy, debiutancki artykuł Małgosi na naszym portalu zobaczycie już jutro, a w piątek ruszy kolejny, trzeci tydzień rywalizacji o Redaktora 🙂 Największe szanse by się w nim znaleźć mają:

ranking Redaktorów z Fandoms.pl

…czyli wygląda na to, że znów powalczy Oktawia Burzak, ale także Martyna Sikora (Mad), Dominika Gasik oraz nowa – Kinga Piotrowska . O piąte miejsce rywalizują:

ranking redaktorów z Fandoms.pl

…i wygląda na to, że największe szanse ma Aga Famuła oraz Oliwia Kmiecik, ale blisko jest także Gabrysia Gabxlv_ .  O tym które osoby pojawią się w piątkowej ankiecie dowiecie się już w piątek 🙂

Tymczasem szczegóły odnośnie naszego konkursu znajdziecie tutaj: https://youngstars.pl/2018/05/06/zostan-redaktorem-naszego-portalu-i-zgarnij-nagrody/ oraz w bardziej szczegółowej wersji tutaj: http://fandoms.pl/329373/youngstars-redaktorem-prestizowego-youngstars-mymusicshop .

Powodzenia Małgosia – gratulujemy! 😀

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X