fbpx


W sieci zadebiutował plakat filmu “Captain Marvel”, czyli najnowszej ekranizacji Marvela i Disneya!  Zapewniono również, że drugi zwiastun filmu zadebiutuje dziś w nocy czasu polskiego. Produkcja opowiadać będzie o ziemskiej kobiecie, która po kontakcie z obcą rasą Kree otrzymuje nadludzkie moce.

Akcja “Kapitan Marvel” rozgrywa się w latach 90. ubiegłego wieku. Główną bohaterką będzie Carol Danvers – oficer armii Stanów Zjednoczonych, która po połączeniu z genami pozaziemskiej rasy Kree otrzymuje supermoce. Postać fikcyjna stworzona przez pisarza Roya Thomasa i artystę Gene’a Colana po raz pierwszy pojawiła się jako oficer w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych oraz kolega superbohatera Kree Mar-Vell w Marvel Super-Heroes #13 w marcu 1968.

Postać ta znana była również jako Binary, Warbird i Captain Marvel w różnych momentach jej historii. Została oznaczona jako “największy kobiecy bohater Marvela” i “prawdopodobnie najpotężniejszy Avengers Marvela”. Danvers pojawiała się także w innych licencjonowanych produkcjach Marvela jak gry wideo, animowane seriale telewizyjne i towary (m.in. karty kolekcjonerskie).

Foto: mat. pras. “Captain Marvel” / Marvel. Disney

8 marca 2019 r. Marvel Studios ma wydać film akcji z Danvers pod tytułem “Captain Marvel”, w którym główną rolę zagra Brie Larson. Larson ma także powtórzyć rolę w czwartym filmie Avengers. W obsadzie znaleźli się również Samuel L. Jackson, Jude Law i Ben Mendelsohn. Reżyserują Anna Boden i Ryan Fleck.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X