fbpx


Według doniesień w czwartym sezonie niezwykle popularnego serialu pojawi się nowy bohater – Pan Chipping, którego zagra Sam Witwer. 

Foto: materiały prasowe CW

Aktor, który już w czwartym sezonie ma dołączyć do ekipy Riverdale ma 41 lat i całkiem bogaty dorobek artystyczny. Poza wieloma filmami, zdobył też doświadczenie jako aktor serialowy, występując w takich produkcjach jak: Tajemnice Smallville czy Supergirl. 

Foto: Michael N. Todaro/Getty Images

Jego postać w Riverdale to Pan Chipping – nauczyciel, który prowadzi zajęcia z kreatywnego pisania, na które dostał się Jughead. Chipping nie jest jednak przeciętnym nauczycielem, okazuje się, że skrywa pewną tajemnicę i bardzo mu zależy, żeby nie wyszła na jaw.

Foto: Getty Images © Daniel Boczarski

Przypominamy, że najnowszy – czwarty sezon Riverdale dostępny będzie już 9 października tego roku na platformie Netflix.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X