fbpx


Już 1 marca światło dzienne ujrzy trzeci krążek Sylwii Przybysz. “Czas”, bo taki tytuł będzie nosił album, już teraz wzbudza dużo emocji. Szczególnie, że wraz w preorderem na www.mymusicshop.pl, który ruszył 19 stycznia 2018 r., zaprezentowano również nową kolekcję. Tym razem przeważają kolory biały i czarny a zaprezentowane projekty są minimalistyczne i utrzymane w stylistyce, zaprezentowanej w poniedziałek, okładki płyty. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie ułatwi Tobie decyzję dot. zakupu. Poznaj poszczególne produkty.

Fani mają do wyboru trzy popsockety: z psem Karmelkiem, zegarem oraz tytułem płyty “Czas”. Wszystkie posiadają białe tła i urzekają swoją prostotą.

 

W kolekcji nie brakuje również bluz i koszulek. Po sukcesie limitowanej serii “Never Stop Dreaming” przyszedł czas na nowe projekty. Czarne bluzy z okładką oraz oczami z dużym napisem czas na plecach oraz czarne i szare t-shirty.

Jeśli ktoś uwielbia kubki oraz czapki – nie będzie zawiedziony. Do wyboru ma dwa białe kubki z napisem “Zobacz moją siłę” lub okładką płyty oraz czarną czapkę z delikatnym, różowym napisem “Czas”.

Nie od dziś wiadomo, że worki i torby to kolejna ulubiona rzecz wśród kolekcji artystów Young Stars. Stąd w kolekcji #CZAS znalazły się dwa projekty w czarnych kolorach z napisem: “Zobacz moją siłę”.

 

Całą kolekcję Sylwii Przybysz znajdzie w jej fanzonie na www.mymusicshop.pl. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X