fbpx


Dacie wiarę, że Felivers DZIEŃ po publikacji kawałka Eda Sheerana i Justina Biebera zrobili jego cover, w dodatku PO POLSKU?! Chłopaki są niesamowici! Słuchamy ich aranżacji i nie możemy wyjść z podziwu – wyszło im to naprawdę genialnie!

Coverowanie utworów znanych artystów nie należy do najprostszych – często zdarza się, że zbytnio naśladuje się danego artystę lub wręcz odwrotnie, za mocno narzuca się własny styl i wychodzi z tego mały koszmarek. Jednak stworzenie coveru w tłumaczeniu to już naprawdę nie lada wyczyn! Szczególnie po takim krótkim czasie od publikacji oryginału!

Chłopaki z Felivers dokonali tej wręcz niemożliwej rzeczy i przetłumaczyli i nagrali cover utworu “I don’t care” Eda Sheerana i Justina Biebera, który miał premierę zaledwie wczoraj! Jesteśmy pod wrażeniem, bo zrobili naprawdę kawał dobrej roboty! “Nie myśl, że chcę dziś tutaj siedzieć Jakoś nieswojo czuję się Tak łatwo w siebie nie uwierzę Może pomożesz jeśli chcesz?”.

Posłuchajcie sami, jak im to wyszło!
 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X