fbpx


Nasi redaktorzy ze względu na to, że uwielbiają Wam umilać czas i dawać Wam to co najbardziej lubicie, przygotowali dla Was coś wyjątkowego! Od teraz, co tydzień w poniedziałek, będziecie mogli przeczytać Wasz horoskop na cały najbliższy tydzień! 🙂 Chyba każdy z nas kiedyś je czytał lub nadal czyta, dlatego my również mamy taki horoskop dla Was! Czytajcie, co w tym tygodniu może Was spotkać! 🙂

Najbliższy tydzień będzie dla Ciebie tygodniem trudnych wyborów. Przy ważnych decyzjach, warto kierować się tym, co podpowiada serce. Nie zamykaj się na innych, a może poznasz kogoś ważnego!

Gwiazdy na niebie podpowiadają, żeby wziąć w końcu wszystkie sprawy w swoje ręce! W tym tygodniu będzie Cię potrzebować wiele osób. Pomoc okaże się odwzajemniona, jednak nie od razu. Musisz wykazać się wielką cierpliwością do całego świata.

Czeka Cię ciężki tydzień. Wiele problemów, które na szczęście uda się rozwiązać. Wygadaj się najbliższej osobie. To na pewno pomoże i będzie skutkowało natychmiastową poprawą nastroju.

Mnóstwo niespodzianek – głównie dobrych! Tydzień okaże się wyjątkowy i zbliży Cię do poznania swojego idola! Pamiętaj jednak, żeby nie robić nic na siłę i w pośpiechu.

Astronomiczny układ gwiazd mówi, że Twój organizm jest narażony na próbę! Pamiętaj o odpowiednim ubraniu nawet wtedy, gdy świeci słońce i wydaje się, że jest ciepło! Jeśli to przetrwasz, czeka Cię wielka niespodzianka!

To będzie jeden z lepszych tygodni w Twoim życiu! Czasami ważne chwile mogą umknąć, ze względu na swoją prostotę, jednak warto na chwilę się zatrzymać i o nich pomyśleć. Czasami najmniej ważne na daną chwilę dla nas rzeczy, są najważniejsze!

Zapowiada się bardzo rodzinny tydzień, jednak dużo zależy od Twojego nastawienia! Nie denerwuj się, nie obrażaj – po prostu czasami przymknij oko na to co się dzieje, mimo iż wiesz, że masz racje. Ważne będą spotkania i rozmowy!

Chcesz wyjechać, a nie masz możliwości? To się zdarza i może zdarzyć się również w tym tygodniu. Pamiętaj jednak, że wyjazd może okazać się jednym z najważniejszych w życiu, tym bardziej, jeśli chodzi o wydarzenie muzyczne!

W tym tygodniu poznasz nowy utwór, który na długo zapadnie Ci w pamięci. Zaczniesz przywiązywać wielką wagę do słów w nim zawartych. Może Cię to trochę przybić, jednak po krótkim czasie zrozumiesz, że bardzo Ci pomógł. Później czeka Cię tylko szczęście!

Uważaj na swój sprzęt elektroniczny! Miej oczy dookoła głowy i nie patrz na telefon w miejscach, gdzie jest to niebezpieczne. Może się to skończyć Jego upuszczeniem i zniszczeniem! W domu natomiast poczujesz ciepło rodzinne i świetny humor, zagwarantowany przez internetowych przyjaciół!

W tym tygodniu, ciągle będzie Ci ciągle zimno. Wszystko dlatego, że choroba będzie chciała rozłożyć Cię na łopatki! Pamiętaj, żeby zapobiegawczo jeść dużo owoców i warzyw, które będą Twoim witaminowym wsparciem! Dzięki zdrowemu trybowi życia, ostatnie dni tygodnia Ci to wynagrodzą!

Każdy czeka na miłość, również Ty. Pamiętaj jednak, że kocha Cię wiele osób, a w tym ktoś, o kim nie masz pojęcia! Nie szukaj jednak uczucia na siłę – samo Cię znajdzie, a nastąpi to już niedługo! Odwzajemnisz je z pewnością, jednak dowiesz się o tym o wiele później! Pamiętaj tylko, żeby zawsze być sobą!

 

I jak? Zadowoleni z Waszego horoskopu na najbliższy tydzień? 🙂 Kolejny już w następny poniedziałek! 🙂

Jaki masz znak zodiaku? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X