fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Nie możemy doczekać się premiery 3 części genialnej bajki “Jak wytresować smoka”! W sieci pojawił się kolejne zwiastuny – nieco inne niż te, które znamy! Skupiają się one bowiem na jednej konkretnej rzeczy…

Jak wytresować smoka: ukryty świat to 3 część uwielbianej na całym świecie serii. Do polskiej premiery zostały jedynie 33 dni – film wchodzi na ekrany kin w naszym kraju dokładnie 15 lutego! 

W sieci pojawiły się dwa nowe zwiastuny nowej części przygód Czkawki, Nocnej Furii i ich przyjaciół. Tym razem nie przedstawiają filmu w skrócie, a skupiają się na jednej konkretnej rzeczy – na wyjątkowej przyjaźni człowieka ze smokiem! Oglądając te dwa krótkie video trudno się nie wzruszyć.

Nowe zapowiedzi tego filmu skupiają się na niesamowitej więzi Szczerbatka i Czkawki – i prawdopodobnie sprawią, że w Waszych oczach pojawią się łzy! Szczególnie dlatego, że nadchodzi koniec tej sagi.

W jednej z animacji możemy zobaczyć dorosłego już Śledzika, który świata nie widzi poza swoim smokiem. Drugie video zaś przedstawia pojawienie się żeńskiej Nocnej Furii, które zbiega się z największym zagrożeniem, z jakim miała do czynienia wioska Berk. Czkawka i Szczerbatek muszą opuścić jedyny znany im dom i udać się do nieznanego świata, który znają z mitów.

Jak wytresować smoka 3: ukryty świat zobaczymy w kinach już za niecały miesiąc!


Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X