fbpx


Grupa Jeremiego Sikorskiego przechodzi spore zmiany! Kilka dni temu fani artysty dowiedzieli się, że nazwa Jereminators odchodzi w niepamięć. Od dziś team Jeremiego to SIKORSKI SQUAD“Moi fani dorastają wraz ze mną” – W takich słowach idol odpowiadał na pytania dotyczące zmiany nazwy grupy, podczas obozu Young Stars Camp.


Odświeżona nazwa bardzo spodobała się fanom Jeremiego, długo nie trzeba było czekać na kolejny krok w nowym obliczu artysty! Na jego instagramie zobaczyć można zdjęcie ze studia nagrań, podpisane “Skończyliśmy wbijać wokale. To będzie inny świat”.

 


Jedną z najnowszych inspiracji Jeremiego Sikorskiego jest popularny polski raper – Taco Hemingway. Posłuchaj jak brzmi aranżacja utworu “Nostalgia” w wykonaniu artysty Young Stars.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X