fbpx


Nikt nie zaprzeczy, że Halsey początek roku zaczęła od triumfów i jest teraz na szczycie. Amerykańska wokalistka jest pierwszy raz liderem na liście Billboard Hot 100 jako artysta solowy z “Without Me”, który wznosi się na szczyt po trzytygodniowym pobycie na drugiej pozycji. Artystka postanowiła wykorzystać moment i właśnie w sieci zadebiutowała nowa wersja jej hitu!

Remiks “Without Me” zawiera Juice WRLD w świeżej zwrotce, kilka efektów produkcyjnych i dodatkowe 30 sekund trwania. Juice WRLD rapuje w nowym fragmencie: “Jestem smutny w środku, ale wiem, że to jest najlepsze, prawda / musiałaś zdać sobie sprawę z tego, gdzie wyznaczyłaś linię / przekroczyłbym linię tysiąc razy / Masz to, czego potrzebuję, skarbie, potrzebuję twojej uwagi / Wzdłuż linii społecznego samobójstwa, odmawiam śmierci nie przy twoim boku / Więc wezmę od ciebie co mogę, wtedy się ukryję”.

Źródło: Instagram / Halsey

To powrót do łask, po tym, jak Halsey pojawił się w Live Lounge BBC Radio 1 w listopadzie zeszłego roku, by dostarczyć wykon hitu chicagowskiego rapera “Lucid Dreams”.

Kawałek “Without Me” oryginalnie wyprodukowany przez Louisa Bella osiągnął szczyt Hot 100, przeskakując “Thank You, Next” Ariany Grande, co skłoniło Halsey do podziękowania jej rosnącej rzeszy fanów.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X