fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Taylor Swift była tak zdenerwowana, że ​​wszystkie jej wielkie letnie plany zostały anulowane z powodu pandemii, więc weszła do studia, aby wyrzucić z siebie emocje. Tak się z tym rozpędziła, że nagrała zupełnie nowy album, który będzie nosić tytuł “Folklore”!

Większość rzeczy, które planowałam tego lata, nie wydarzyło się, ale stało się coś, czego nie planowałam, a ZROBIŁAM” – napisała na Instagramie piosenkarka, ogłaszając niespodziewane wydanie krążka serią zdjęć przedstawiających mgłę i las. “I to jest mój ósmy studyjny album “Folklor”. Niespodzianka! Dziś o północy [czasu amerykańskiego] wydam cały mój nowy album z piosenkami, w które włożyłam wszystkie moje kaprysy, marzenia, lęki i rozmyślenia. Napisałam i nagrałam tę muzykę w izolacji, ale mogłam współpracować z kilkoma moimi muzycznymi bohaterami”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Most of the things I had planned this summer didn’t end up happening, but there is something I hadn’t planned on that DID happen. And that thing is my 8th studio album, folklore. Surprise 🤗Tonight at midnight I’ll be releasing my entire brand new album of songs I’ve poured all of my whims, dreams, fears, and musings into. I wrote and recorded this music in isolation but got to collaborate with some musical heroes of mine; @aarondessner (who has co-written or produced 11 of the 16 songs), @boniver (who co-wrote and was kind enough to sing on one with me), William Bowery (who co-wrote two with me) and @jackantonoff (who is basically musical family at this point). Engineered by Laura Sisk and Jon Low, mixed by Serban Ghenea & Jon Low. The album photos were shot by the amazing @bethgarrabrant. Before this year I probably would’ve overthought when to release this music at the ‘perfect’ time, but the times we’re living in keep reminding me that nothing is guaranteed. My gut is telling me that if you make something you love, you should just put it out into the world. That’s the side of uncertainty I can get on board with. Love you guys so much ♥️

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Wśród tych osób, z którymi współpracowała Taylor, są: producent i gitarzysta The National Aaron Dessner, który jest współautorem lub producentem 11 z 16 piosenek na albumie, Bon Iver, który jest współautorem i śpiewa w jednym z utworów, William Bowery , który jest współautorem dwóch piosenek oraz Jack Antonoff, który, jak powiedziała gwiazda, “jest w zasadzie [moją] muzyczną rodziną w tym momencie”.

“Przed tym rokiem prawdopodobnie zastanawiałbym się, kiedy wydać tę muzykę w idealnym czasie, ale czasy, w których żyjemy, przypominają mi, że nic nie jest pewne” – powiedziała Swift. “Moje przeczucie podpowiada mi, że jeśli robisz coś, co kochasz, powinieneś po prostu pokazać to światu. To jest strona niepewności, z którą mogę się zgodzić. Bardzo was kocham”.

“Folklore” jest kontynuacją zeszłorocznego “Lover”.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X