fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Od premiery albumu “Małomiasteczkowy” minęły niecałe dwa miesiące, a krążek już pokrył się podwójną platyną! Ta płyta Dawida Podsiadło to prawdziwy hit.

Sukces nowej płyty Dawida Podsiadło potwierdza, że ten 25-letni artysta jest obecnie jednym z najpopularniejszych w Polsce. Niewielu muzyków może pochwalić się takim wynikiem w tak krótkim czasie! Związek Producentów Audi-Video poinformował, że album “Małomiasteczkowy” uzyskał status podwójnej platyny – oznacza to, że sprzedano ponad 60 tysięcy egzemplarzy płyty!

Fot. materiały prasowe

Patrząc na datę premiery krążka promowanego takimi singlami jak “Małomiasteczkowy” i “Nie ma fal”, to naprawdę doskonały wynik. Album został wydany 19 października, zdobył więc podwójną platynę w niespełna dwa miesiące. Wiele artystów czeka na taki wynik latami!

Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych artystów w Polsce. Nazywany jest czasami “skarbem narodowym”! Trzeba przyznać – mało muzyków ma takie poczucie humoru i podchodzi do swojej sławy z rezerwą 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X