fbpx


Od premiery albumu “Małomiasteczkowy” minęły niecałe dwa miesiące, a krążek już pokrył się podwójną platyną! Ta płyta Dawida Podsiadło to prawdziwy hit.

Sukces nowej płyty Dawida Podsiadło potwierdza, że ten 25-letni artysta jest obecnie jednym z najpopularniejszych w Polsce. Niewielu muzyków może pochwalić się takim wynikiem w tak krótkim czasie! Związek Producentów Audi-Video poinformował, że album “Małomiasteczkowy” uzyskał status podwójnej platyny – oznacza to, że sprzedano ponad 60 tysięcy egzemplarzy płyty!

Fot. materiały prasowe

Patrząc na datę premiery krążka promowanego takimi singlami jak “Małomiasteczkowy” i “Nie ma fal”, to naprawdę doskonały wynik. Album został wydany 19 października, zdobył więc podwójną platynę w niespełna dwa miesiące. Wiele artystów czeka na taki wynik latami!

Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych artystów w Polsce. Nazywany jest czasami “skarbem narodowym”! Trzeba przyznać – mało muzyków ma takie poczucie humoru i podchodzi do swojej sławy z rezerwą 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X