fbpx


Cardi B wychodzi z rekordowego 2018 roku, ale to nie znaczy, że jest gotowa zwolnić i odetchnąć. Ostatnio raperka pojawiła się na Instagramie i potwierdziła, że planuje wydać w tym roku nowy album!

“Oczywiście, że to będzie album w 2019 roku” – powiedziała, odpowiadając na fanów pytających o status nowej płyty. Cardi zdradziła również, że chce wydać album w tym samym czasie, kiedy w zeszłym roku wydała Invasion of Privacy – co oznaczałoby kwiecień, ale dodała, że nie jest pewna, czy będzie to możliwe ze względu na jej harmonogram.

“Mam nadzieję, że uda mi się zrobić album w tym samym czasie, kiedy pojawił się Invasion of Privacy” – powiedziała. “Nie wiem, jak to możliwe, ponieważ czuję, że będę bardzo zajęta.” Oprócz nowego albumu, w 2019 pojawi się także wersja deluxe Invasion of Privacy.

Jej debiutancka płyta pojawiła się dokładnie 5 kwietnia i zawierała takie piosenki jak: “Get Up 10”, “Bickenhead”, “Be Careful” czy “Thru Your Phone”. Krążek został nominowany do takich nagród jak: 2018 BET Hip Hop Awards, 2018 BreakTudo Awards, 2018 Norway GAFFA Awards, 2018 People’s Choice Awards czy nagrody Grammy.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X