fbpx


Potwierdzone! Charlie Lenehan znany z duetu Bars And Melody, spotyka się z niejaką Aną Kohler – dwudziestoletnią YouTuberką i Muserką pochodzącą ze Szwajcarii. Para poznała się prawdopodobnie podczas ostatniego pobytu Charliego w Niemczech. Niedługo po jego wyjeździe ukazało się pierwsze zdjęcie z Aną opublikowane na Instagramie Lenehana!

Good times with good people ❤️

Post udostępniony przez Ceejay (@realcharlielenehan)

Wygląda ono jak zwykła fota z przyjaciółką, jednak Bambino szybko wyczuły co jest na rzeczy. I tak powstał nowy “SHIP” dla wszystkich fanów Barsów. Charlie do tej pory wstawił na swój Instagram parę zdjęć potwierdzających teorie fanek, jednak to zdjęcie oficjalnie potwierdza wszelkie przypuszczenia!

Pod tym zdjęciem raptem w parę sekund pojawiły się komentarze fanek, które w przeciwieństwie do dziewczyny Leo, szybko zaakceptowały związek Charliego z Aną. Wokalista w opisie pod zdjęciem napisał bardzo miłe słowa dla swojej dziewczyny za to, że dzięki niej jest szczęśliwy. Co sądzicie o tym związku? Czy rzeczywiście będzie to wielki SHIP wśród Bambinos? Oby! Trzymamy za nich kciuki!

Przyznajcie słodka z nich para! 🙂

I think I like her 🤔

Post udostępniony przez Ceejay (@realcharlielenehan)

Autor: Victoria
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X