fbpx


Wspólna piosenka Marka Ronsona i Miley Cyrus “Nothing Breaks Like A Heart” jest dość emocjonalną propozycją, a fani pragną cały czas jej słuchać. Niedawno w Internecie pojawiła się akustyczna wersja piosenki, a teraz zadebiutowało pionowe wideo do utworu!

Źródło: Youtube.com / Miley Cyrus

Nowy teledysk ma dość wyluzowany charakter. Widać na nim głównie Cyrus siedzącą na scenie, podczas gdy ledwo ubrani tancerze kroczą powoli wokół słupa. Ronson dołącza do niej mniej więcej w połowie utworu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💔💔💔💔💔 @iammarkronson

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Pionowy klip chwilę po wypuszczeniu akustycznej wersji piosenki, która zadebiutowała 4 stycznia. Oryginał aktualnie znajduje się na 49 pozycji rankingu Hot 100 Billboardu. Jeśli macie trochę czasu, by zostać zahipnotyzowanym przez tancerzy i Miley w “Nothing Breaks Like A Heart”, to obejrzyjcie wertykalny teledysk poniżej.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X