fbpx


Duet Miley Cyrus i Marka Ronsona nie schodzi z list przebojów! Co chwilę pojawiają się nowe wersje piosenki lub wykonania na żywo, w których Cyrus zaskakuje skalą głosu. Swoją piosenkę “Nothing Breaks Like a Heart” zaprezentowali w ostatnim odcinku “The Ellen Show”. Zobaczcie, jak im wyszło!

Żyjemy w epoce autotunowanych popowych i generowanych komputerowo melodii, a jednak nic nie jest tak poruszające, jak prawdziwa energia i namiętność na scenie. Miley Cyrus ma wiele zainteresowań, ale przede wszystkim jest jedną z najlepszych światowych piosenkarek pop. Jej wokal w utworze Marka Ronsona “Nothing Breaks Like A Heart” jest prześladujący i wpadający w ucho.

Duet ponownie pojawił się publicznie, tym razem na scenie w The Ellen Show, aby udowodnić, że nie potrzebuje żadnego ozdobnego sprzętu do zagrania hitu i poruszenia widzów. Gospodyni Ellen DeGeneres zarezerwowała ten duet na swoje urodziny, ale jest to prezent dla wszystkich fanów. Cyrus w niedbałym koku i ciemnym stroju zwraca uwagę przede wszystkim swoim głosem, podczas gdy Ronson stoi z tyłu z gitarą akustyczną. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Cyrus śpiewa zarówno główne, jak i partie piosenki przeznaczone dla chórków.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X