fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Nowa piosenka Noah Cyrus wydaje się być bardzo osobista, i prawdopodobnie taka też jest! Media zadają sobie pytanie, czy Mad at You jest napisana z myślą o Lil Xanie? Bardzo możliwe!

Entertainment Tonight

Podczas gdy burza wywołana bardzo publicznym rozpadem związku między dwoma młodymi gwiazdami trwa, Noah Cyrus udowadnia, że obecnie jej kariera nie skupia się wyłącznie na podsycaniu dyskusji o niej i Lil Xanem. Na dowód tego mamy nową piosenkę, która powstała we współpracy z amerykańskim wokalistą, Gallantem. Tylko ten tytuł… taki w porę?

Piosenka nazywa się Mad at You, a słowa w niej zawarte są bardzo znaczące! Noah śpiewa: moje oczy wypełniają się łzami, gdy zaczynasz kłamać. Kochanie, musimy porozmawiać, bo myślę, że to czas abym odeszłaTo brzmi bardzo osobiście! Czyżby piosenka była odwołaniem do Lil Xana?

Cosmopolitan

A jak Wy uważacie? Czy słowa i tytuł piosenki to przypadek, czy naprawdę są kierowane do Lil Xana?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X