fbpx


Noah Centineo zgłasza się na ochotnika, który miałby odmienić życie Seleny! Selena Gomez wciąż dochodzi do siebie po rozpadzie związku z Justinem Bieberem, ale może już czas na nową relację?

Selena Gomez nie ma szczęścia w miłości, a jej życie uczuciowe nie jest udane. Ma za sobą sporo związków, jednak to ten z Justinem był najtrudniejszą relacją. Para kilkukrotnie rozstawała się i wracała do siebie, a kilka miesięcy temu związek rozpadł się na dobre. Niedługo później Justin zaczął spotykać się z Hailey Baldwin, z którą zdążył już się ożenić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Niewykluczone jest, że to właśnie ślub byłego chłopaka spowodował załamanie nerwowe Seleny – w październiku wokalistka trafiła do szpitala. Kiedy z niego wyszła, zniknęła z mediów społecznościowych i życia publicznego, aby skupić się na zdrowiu. Może nowa relacja pomogłaby w terapii?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Miami whasssgood

Post udostępniony przez Noah Centineo (@ncentineo)

Noah Centino zgłasza się na ochotnika! Jest gwiazdą Netflixa i zadebiutował w takich produkcjach jak “Do wszystkich chłopców, których kochałam” czy “Sierra Burges jest przegrywem”. W ostatnim wywiadzie przyznał, że chętnie zabrałby Selenę Gomez na randkę!

Gwiazdor Netflixa mówił:

“Ona jest wspaniała i niesamowita. Trudno nie zauroczyć się z kimś takim. Moglibyśmy potrenować razem jogę albo wybrać się na spacer i zobaczyć Wisdom Tree.”

Myślicie, że Selena mogłaby dać szansę Noah? Nowy związek mógłby być świetną terapią 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X