fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie kończy współpracę z Twitchem i przenosi się na nową platformę – Mixer. 

Foto: Instagram/ninja

Tyler Blevins – bo tak naprawdę nazywa się Ninja – jest jednym z najbardziej znanych streamerów. Na Twitchu obserwuje go prawie 15 milionów użytkowników, a na płatną subskrypcję jego kanału zdecydowało się w najlepszym okresie jego działalności około 285 tysięcy widzów! Zdobył zainteresowanie m.in. poprzez nagrywanie z raperem Drake’iem.

Chociaż popularność streamera wcale nie słabnie, zdecydował się na radykalne zmiany w swojej karierze przenosząc swoją działalność na nową platformę streamingową o nazwie Mixer, która jest nowością na rynku, a jednak zyskuje zainteresowanie widzów w niezwykle dynamicznym tempie i jest najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore.

Foto: Instagram/ninja

W ramach promocji Mixer oferuje darmową subskrypcję kanału Ninja. Standardowo jednak subskrypcja na Mixerze kosztuje 7.99 $, a na Twitchu 4.99$.


Oglądacie streamy z gier?

 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X