fbpx


Fani w amerykańskim glubie Stonewall Inn rozpoczęli 2019 rok od wielkiej niespodzianki!  Na miejscu pojawiła się Madonna, która wykonała swoje najbardziej znane piosenki! Klubowicze mogli posłuchać takich utworów jak: “Like A Prayer” czy cover “Can not Help Falling in Love”.

Gwiazda pop została uznana za ambasadora obchodów 50-lecia upamiętniających zamieszki w 1969 roku w kultowym barze Greenwich Village, który rozpoczął współczesny ruch LBGTQ. To jednak nie koniec zaskoczeń, bo tuż po północy pojawiła się wraz z synem Davidem Banda, aby wygłosić mowę i zagrać dwie piosenki.

W towarzystwie Banda, który zagrał na gitarze akustycznej, poprowadziła tłum do piosenki “Like A Prayer” i zaśpiewała cover hitu Elvisa Presleya “Can not Help Falling in Love”. “Stoję tutaj dumnie w miejscu, w którym rozpoczęła się duma – legendarny Stonewall Inn, w dzień narodzin nowego roku” – powiedziała. “Dziś spotykamy się, by świętować 50-lecie rewolucji”.

Piosenkarka wezwała także do utrzymania pokoju w swoim przemówieniu, mówiąc: “Gdybyśmy naprawdę poświęcili czas na poznanie siebie, stwierdzilibyśmy, że wszyscy krwawimy w tym samym kolorze i wszyscy musimy kochać i być kochanymi. Pamiętajmy, za kogo i za kim walczymy – za siebie, za siebie nawzajem, ale naprawdę, o co walczymy? Poświęćmy chwilę na zastanowienie się, w jaki sposób możemy wprowadzić więcej miłości i pokoju w 2019 r. Spójrzmy, jak możemy przynieść losowe akty dobroci. Może znajdziemy otwór, by wprowadzić światło. Czy jesteście gotowi to zrobić?” Zobaczcie, jak Madonna zaprezentowała się na scenie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X