fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Tego jeszcze nie było! Na trzecim turnusie letniego obozu Young Stars Camp odbył się koncert pełen gościnnych występów. Nie lada niespodzianką dla obozowiczów stały się niezapowiedziane kolaboracje: Dominika Sozańska i Kaja Jabłońska, Artur Sikorski i Bartek Kaszuba, czy Artur i Dominika.

Foto: Young Stars

 

Planowo tego wieczoru odbyły się występy Olivii Klinke, Dominiki Sozańskiej i Artura Sikorskiego, jednak na niespodzianki nie trzeba było długo czekać. Pierwszą z nich było wspólne wykonanie Olivii wraz z Kają wielkiego hitu Ariany Grande “Dangerous Woman”. Kolejnym elementem zaskoczenia był występ Dominiki i Kai w singlu “Magnes” grupy Young Stars Team. Dominika nie pozostała na scenie sama na długo, ponieważ po kilku utworach pochodzących z jej debiutanckiego albumu, na scenę wszedł Artur Sikorski, z którym wspólnie wykonała kawałek “Kiedy Już” od Remo.

Foto: Young Stars

 

Foto: Young Stars

 

Foto: Young Stars

 

Gdy nadszedł czas na finałowy występ tego wieczoru i na scenie w towarzystwie gitary pojawił się Artur, ostatni utwór jaki zaprezentował, “Robimy Co Chcemy”, wykonał razem z Bartkiem Kaszubą, który zaśpiewał swoją zwrotkę, a później wspólnie odśpiewali refren. Publiczność była pod naprawdę ogromnym zaskoczeniem! Artur poinformował fanów również o fakcie, że Bartka Kaszubę będzie można spotkać na pierwszym z koncertów trasy “18 on tour”, który odbędzie się już 8-ego września w Krakowie!

Bilety na trasę “18 on tour” możecie kupić na stronie ebilet.pl!

Foto: Young Stars

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X