fbpx


Pisaliśmy o tym, że nie możemy się doczekać, informowaliśmy o premierze… ale teraz również musimy dać znać! Utwór Remo Jesteś w Nim, który nagrał wraz z Arturem Sikorskim, TKM’em i Merghanim osiągnął niesamowity sukces, w niecałe dwie doby! To jest prawdziwy hit!

Utwór sam w sobie jest niesamowity, jeśli chodzi o melodię czy jeszcze bardziej, jeśli chodzi o tekst! Prawdziwy, szczery i naprawdę posiadający mega przesłanie! Na szczęście nasze słowa podzielają również tysiące innych osób, które udowodniły to pod tym klipem! W niecałe dwie doby utwór ma prawie 300 tysięcy wyświetleń, ponad 32 tysiące łapki w górze i… znalazł się w karcie na czasie, póki co na 22 miejscu, ale nadal idzie do góry! 

Pod klipem możemy znaleźć również tysiące pozytywnych komentarzy. Niektóre mówią o tym, że utwór po prostu się wkręca, a niektóre to wręcz podziękowania za utwór, bo niektórzy mieli/mają podobnie i ten utwór bardzo im pomógł.

Remo co prawda ogłaszał zakończenie kariery muzycznej, jednak po ciężkich chwilach napisał ten utwór… i nie wydaje nam się, żeby to był dobry pomysł na odejście ze świata muzyki! 🙂 Gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X