fbpx


Angelica Hale jest po prostu aniołem dla wielu. 11-letnia piosenkarka wzięła udział w America’s Mam Talent w 2017 roku. Dotarła do finału, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce.  Pierwsze miejsce na podium zajęła wtedy brzuchomówczyni Darci Lynne Farmer. Publiczność zachwycił także Shin Lim, który dobrze się zna na magicznych sztuczkach!

Nastolatka jest po przeszczepie nerki i pierwszym zawodnikiem, który otrzymał dwa złote przyciski. Nic nie jest niemożliwe dla niej! Tak więc dobrze wyszło, że pochodząca z Atlanty dziewczyna zagrała “Impossible”, utwór pierwotnie nagrany przez Shontelle i spopularyzowany przez dziewiątego zwycięzcę programu X Factor U.K. – Jamesa Arthura. Zarówno publiczność, jak i jurorzy byli pod wielkim wrażeniem! “Wszystko było w porządku, było absolutnie genialne” – powiedziała Mel B. Simon dodał, że Angelica zasługuję na naprawdę wielki szacunek za to, co potrafi stworzyć na scenie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#AGTChampions tonight on @nbc at 8/7c!!!

Post udostępniony przez Angelica Hale (@angelicahale)

Zaskoczeniem było również show, które przygotował Shin Lim. Chłopaka można nazwać iluzjonistą lub po prostu magikiem, bo rzeczy, które pokazuje, nikomu nie mieszczą się w głowie! Karty pojawiały się i znikały, by ostatecznie w niewyjaśniony sposób pojawić się w kubku jednego z jurorów. Heidi Klum powiedziała, że bardzo żałuje, że nie mogła wziąć udział w pokazie, bo dalej nie wierzy w to, co się wydarzyło.

Zwycięzca AGT: The Champions NBC zostanie ogłoszony w następny poniedziałek. Jak myślicie, kto zwycięży?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X