fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Było o nich cicho, jednak to była cisza przed burzą! Wrócili w spektakularnym stylu, czyli niezawodnie! Dosłownie kilka dni temu zawitali do polski, by udzielić wywiadów, gdzie również zahaczyli o portal Fandoms zdradzając trochę o nadchodzących planach związanych z muzyką!

Amelia Banaszak popytała ich o rzeczy, które z pewnością nurtują niektórych z was, jako fanów BAM i umieściła wszystkie odpowiedzi wraz ze szczegółami w jej artykule na Fandomspoznajmy niektóre odpowiedzi!

Fandoms: Tak na luźny początek – jak wam mija dzień? Jak wasze samopoczucia?

Leondre: W porządku! Jednakże pierogi trochę popsuły mój aktualny nastrój…

Charlie: Jak dobrze, że to mnie nie spotkało… A co do mojego dnia, to mija mi on niesamowicie dobrze, naprawdę jest on bardzo dobry, ale jestem zmęczony – chcę spać. Nic innego bym teraz nie chciał, tylko iść i położyć się w końcu spać na te kilka godzin! Cóż, na tym polega życie w trasie, czyli nasze życie.

Leondre: Ta.. Jeden wielki bałagan, ale mimo to jesteśmy szczęśliwi! W końcu mamy taki dzień wypoczynku, więc po tym wywiadzie idziemy przespać naszą zarwaną wcześniej nockę.

… Oj, chłopcy byli bardzo zmęczeni! W tym samym dniu w nocy wracali z Niemczech specjalnie do Polski, aby udzielić tych wszystkich wywiadów. Sami przyznali, że ten dzień był dla nich bardzo męczący, jednakże tak samo owocny! Byli szczęśliwi, bo to jednak zasługa ich ciężkiej pracy! 🙂

Fandoms: Było luźno, to teraz czas na temat muzyki – co z waszym nowym albumem? Możemy spodziewać się go jeszcze w tym roku?

Charlie: Więc albo będzie to koniec tego roku albo początek następnego. Czego możecie się spodziewać to absolutnie legendarny album. Tak jak mówiłem spędziliśmy nad nim 2 lata i pół roku, więc mamy nadzieję, że będzie dobry. Nawet nie chcę o tym myśleć, że album nad którym spędziliśmy 2,5 roku okaże się kompletną klapą.

Leondre: Próbujemy z nowymi stylami, eksperymentujemy z muzyką i pracujemy nad mentalnością utworów. Mamy niewydaną piosenkę z albumu, którą śpiewamy podczas trasy, czyli “Waiting For The Sun”!

Charlie: Dlatego musicie być z nami na naszej kwietniowej trasie tu w Polsce, by przedpremierowo jej posłuchać!

… Taki kawał czasu pracy nad albumem z pewnością im się opłaci! 2,5 roku to jednak nie przelewki – tyle nawet nie pracowali nad krążkiem Generation Z! Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po ich myśli! A wy, widzicie się z chłopami na ich kwietniowej trasie? 😀

Po resztę odsyłamy was do najnowszego artykułu Amelii – [KLIK], bo tam czeka na was znacznie większa dawka informacji odnośnie ich nowego albumu, jak i.. planach z polskimi wokalistami brandu Young Stars! Koniecznie sprawdźcie! 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X