fbpx


Nicki Minaj podobno dołączyła do obsady “Angry Birds Movie 2”. Na dany moment nie wiadomo, w jaką postać się wcieli. Pierwsza część filmu pojawiła się 1 lipca 2016 roku w polskich kinach.

Następna część będzie miała premierę w amerykańskich kinach 16 sierpnia 2019 r. Minaj ma wystąpić wraz z Jasonem Sudeikisem, Billem Haderem, Joshem Gadem, Peterem Dinklage’em i Dannym McBride’em, którzy powrócą do swoich ról z pierwszego filmu. Dołączą do nich także Leslie Jones, Rachel Bloom, Awkwafina, Sterling K. Brown, Eugenio Derbez, Lil Rel Howery, Dove Cameron i Zach Woods.

Raperka już wcześniej pojawiała się w innych produkcjach. Jej wcześniejsze filmy to “Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów”, “Barbershop: The Next Cut” i “Inna Kobieta”. “Angry Birds Movie 2” w reżyserii Thuropa Van Ormana i Johna Rice’a zbiegnie się z dziesiątą rocznicą gry Angry Birds. Kto z Was uwielbia grać w tę grę?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X