fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

O toksycznych relacjach mówi się rzadko i raczej omijając temat. Dlaczego? Ze wstydu, strachu, niepewności… Coraz więcej gwiazd zaczyna otwierać się na przeróżne tematy, które tak naprawdę dotyczyć mogą każdego z nas. Dzięki temu stają się fanom jeszcze bliżsi – ludzcy. Niedawno Camila Cabello pięknie mówiła o kobiecym ciele, teraz głos zabrała Nicki Minaj, żeby uświadomić swoich obserwatorów jak niszczące są niektóre relacje w naszym życiu.Pierwszy tweet artystki pojawił się w niedzielę. Napisała w nim, że kiedy widzimy kobietę, która żyje w toksycznym związku, nie powinniśmy się z niej wyśmiewać, a wręcz przeciwnie: “Postaraj się udzielić rzetelnej porady z serca i uświadomić ją, aby nauczyła się swojej wartości” – napisała Nicki. “Wszyscy w tym kiedyś byliśmy. Widziałam jak moi rodzice walczą i kłócą się non stop i nigdy się nie rozwiedli, więc myślałam, że to normalne zachowanie”.W swoim drugim poście starała się wytłumaczyć, czego kochający mężczyzna na pewno nie zrobiłby kobiecie. “Wszystkie piękne, kochane dusze. Mężczyzna, który was kocha, nigdy nie: upokarza was w mediach społecznościowych; bije was; oszukuje; obniża waszego poczucia własnej wartości z powodu swojej niepewności; ukrywa swojego telefonu, haseł i tak dalej” – czytamy na Twitterze Minaj.“Zazwyczaj myślałam, że miłość musi boleć, więc nigdy nie mogłam patrzeć na nikogo z góry. Jesteśmy tylko ludźmi. Nie jest łatwo odejść. Zwłaszcza w świecie Instagrama, gdzie wszystko co ludzie chcą robić to publikować zdjęcia ze swoimi połówkami dla uzyskania siły i uwagi. Mężczyzna powinien sprawić, że czujesz się bezpiecznie, nie że się boisz”. Piosenkarka wyznała też, że sama znajdowała się kiedyś w podobnej relacji. Nie wiedziała czy w danym momencie powinna coś powiedzieć, żeby przypadkiem niczego w związku nie zepsuć. Napomniała również, że się zmieniła. Czuje się bezpieczna, doceniona i bezwarunkowo kochana!

Ostatni post Nicki Minaj zawiera w sobie bardzo mądre słowa. “Najpierw nauczyłam się kochać siebie”. My zgadzamy się z nią w 110%! Jeżeli nie pozwolilibyśmy, żeby ktoś traktował źle bliską nam osobę, siebie również stawiajmy na pierwszym miejscu. Chociaż wpisy Nicki skierowane są głównie do kobiet, jesteśmy zdania, że wszystko powinno działać w dwie strony: szanujmy się nawzajem! 🙂 A Wy co o tym myślicie?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X