fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Miłosna historia Nicka Jonasa i Priyanki Chopry jest ciekawa nie tylko ze względu na to, co jest między nimi teraz, ale także z uwagi na to, jaki ta miłość – a także znajomość w ogóle – miała początek! Jak to się stało, że Nick i Priyanka są parą?

Hindustan Times

Nie będziemy ukrywać – bardzo lubimy tę parę! Nick Jonas i Priyanka Chopra udowadniają, że prawdziwa miłość nie wie, co to jest odległość ani różnica kultur, a także, że dziesięć lat różnicy pomiędzy aktorką a wokalistą w niczym nie przeszkadza! Podczas programu The Tonight Show, Nick ujawnił, jak to się stało, że to uczucie stało się faktem!

Ponoć wszystko zaczęło się od… wiadomości tekstowej! To właśnie dzięki niej zaczęła się przyjaźń między Priyanką a Nickiem, którzy poznali się dzięki wspólnemu znajomemu. Poznaliśmy się przez przyjaciela, a potem skontaktowaliśmy się przez smsa – tłumaczył wokalista. – Zaczęliśmy trochę rozmawiać, ale minęło około pół roku zanim spotkaliśmy się twarzą w twarz. 

https://www.instagram.com/priyankachopra/

Poszliśmy razem na Met Galę, ale byliśmy tylko przyjaciółmi – dodał Nick. – Ludzie pytali nas, zarówno w wywiadach jak i prywatnie, czy się spotykamy ze sobą. Mówiliśmy, że nie. Ludzie myśleli, że jesteśmy po prostu wstydliwi i byliśmy. Aż do teraz, dziś jesteśmy zaręczeni, więc historia tak jakby napisała się sama. Spotkaliśmy się znowu pięć miesięcy temu, i to było właściwie natychmiastowe. Wiedzieliśmy od razu, że to to.

Zee News

I takiego zakochania życzymy wszystkim!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X