fbpx


Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub! Trzeba przyznać, że mieli iście królewską uroczystość, jakiej mogą zazdrościć nawet największe głowy państw! Jak wyglądało wesele i kto się na nim pojawił?

Widzieliśmy już sporo ślubów i wesel różnych gwiazd, szczególnie w obecnej dobie internetu – w końcu to uroczystość, którą lubią chwalić się celebryci 😉 Jednak nie spodziewaliśmy się, że coś może nas jeszcze aż tak zaskoczyć! Dawno nie spotkaliśmy się z weselem zorganizowanym z tak dużym rozmachem. Tego przepychu i bogactwa nie powstydziliby się nawet członkowie królewskich rodów!

Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub w Indiach, skąd pochodzi panna młoda, a wielotygodniowe przygotowania zwieńczyła uroczystość, która odbyła się 1 grudnia. Nick i Priyanka pobrali się w pałacu Umad Bhawan, przerobionym na luksusowy hotel.

Na uroczystości nie mogło oczywiście zabraknąć Joe Jonasa z ukochaną Sophie Turner, pojawiło się także kilka innych znanych twarzy.

Nick Jonas napisał na swoim instagramie:

“Jedną z najważniejszych rzeczy, jaką dał nam nasz związek, jest połączenie rodzin, które respektują nawzajem inne wyznania i kultury. To właśnie dlatego przygotowanie uroczystości łączącej oba te elementy było tak niezwykłe.”


Życzymy młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X