fbpx


Wyobrażacie sobie gwiazdę The Jonas Brothers, filmów Camp Rock czy Jumanji – Nicka Jonasa – jako znanego superbohatera z uniwersum DC, Batmana? Przyznajemy – to byłoby coś zupełnie innego niż znamy do tej pory!

Zacznijmy od tego, że Batman, znany także jako Bruce Wayne, to fikcyjna postać z uniwersum DC. Zaraz obok Supermana, Batman jest jedną z najbardziej znanych postaci komiksowych – to superbohater, którego zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom. Batman, w przeciwieństwie do wielu innych superbohaterów, nie posiada żadnych nadludzkich mocy – wszystkie swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu oraz unikalnym gadżetom i pojazdom. Po raz pierwszy pojawił się w komiksie z roku 1939 i możemy zobaczyć tę postać w ogromnej ilości późniejszych adaptacji: samych filmów animowanych z udziałem Batmana jest aż 37! 

“Ostatnim” Brucem Wayne’m był aktor Ben Affleck, który odwiesił już strój Batmana. Obecnie poszukiwany jest nowy odtwórca tej kultowej roli. Instagramowy profil HYPEBEAST wrzucił ostatnio tę informację, pisząc dokładnie, że: “Ben Affleck zawiesza swoją rolę jako Batman. Nadchodzący film The Batman w reżyserii Matta Reeves będzie skupiony na młodszym Bruce’u Waynie i wkrótce odbędzie się casting do tej roli. Wydanie planowane jest na 25 czerwca 2021 roku. Jak myślicie, kto powinien zagrać postać Mrocznego Rycerza?”

Nick Jonas skomentował ten wpis bardzo wymownie! Napisał krótko: “Imię: Nick. Nazwisko: Jonas.” – wszystko wskazuje na to, że muzyk i aktor z chęcią widziałby siebie w roli tego superbohatera! Co o ty myślicie? Czy Nick nadaje się do tej roli?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X