fbpx


Mamy tutaj fanów Nialla Horana? Były członek zespołu One Direction wydał swój debiutancki album w październiku 2017 roku – teraz wraca z jego odświeżoną wersją! Specjalna edycja krążka Flicker powstała przy udziale 45-osobowej RTÉ Concert Orchestra!

W kwietniu 2018 roku Niall wraz z zespołem postanowili zrobić przerwę od ich światowej trasy i wybrali się do Dublina, aby nagrać tam specjalną edycję utworów z debiutanckiego albumu Flicker, wraz z 45-osobową RTÉ Concert Orchestra. Na krążku pojawiło się 9 utworów – 8 odświeżonych wersji z oryginalnego albumu oraz jeden niepublikowany wcześniej utwór o tytule “So Long”.

Jak powiedział Niall Horan: “Flicker jest albumem, który powstał prosto z mojego serca, a moje serce w większości należy do Irlandii. Nagranie utworów z tego krążka z towarzyszeniem 45-osobowej orkiestry to spełnienie moich marzeń, w dodatku możliwość robienia tego w ojczyźnie, razem z RTÉ Concert Orchestra, była niesamowita.”. Wokalista dodał także, że “Kiedy nagrywaliśmy oryginalną wersję albumu, utwór “So Long” nigdy nie wychodził zbyt dobrze. Raz na próbach spontanicznie zacząłem go grać, zespół do mnie dołączył i w taki oto sposób udało nam się uzyskać nowe brzmienie, które brzmi na żywo niesamowicie!”

Album możecie znaleźć już na Spotify oraz iTunes! Poniżej genialny utwór “So Long” 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X