fbpx


Niall Horan i Shawn Mendes zelektryzowali swoich fanów! Dwóch największych piosenkarzy na świecie może dać fanom współpracę, o którą od dawna prosili. Artyści potwierdzili to na Twitterze!

Niall Horan pojawił się na Twitterze, by odpowiedzieć fanowi na pytanie, czy będzie współpracował kiedyś z Shawnem Mendesem. Wykonawca “Slow Hands” po prostu odpowiedział: “Spróbujemy”. Fani byli zszokowani, ale też bardzo podekscytowani. Wyobrażacie sobie taką współpracę i piosenkę, którą mogliby razem stworzyć?!

“Zrobimy to” – dodał Mendes, na co Horan potwierdził: “Zatem do dzieła”. Do rozmowy włączył się także były kolega Nialla z zespołu One Direction Horana, Liam Payne, który poczuł się nieco wykluczony. “To może zagramy w trójkę?” – zapytał. Armia Nialla i Mendesa wkrótce rozwaliła Twitterosferę z podniecenia nad potencjalną współpracą. Zobaczcie reakcje fanów!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X