fbpx


Aktorzy, muzycy i artyści, bardzo często starają się pomagać charytatywnie. Tak samo może być w przypadku Nialla Horana oraz Justina Biebera! Czy dojdzie do skutku?

Niall Horan // foto: instagram.com/niallhoran

W Ameryce obecnie mnóstwo osób walczy z pożarami, które pochłaniają co raz więcej domów a co raz rodzin ucieka z miejsc, gdzie żyli od lat. Przykładem jest Kalifornia, gdzie ogień pochłonął mnóstwo terenów, ponad 9 tys. strażaków jest zaangażowanych w akcję i walka trwa nadal. Tutaj nagle pojawia się Justin i Niall, którzy wyrazili chęć pomocy.

Justin Bieber // foto: instagram.com/justinbieber

Justin Bieber udostępnił na swoim Instagramie film, w którym powiedział, że chciałby pomóc ofiarom pożarów w Kalifornii. Tuż po tym nagraniu, do akcji włączył się Niall Horan, który zastanawia się, czy Justin wyda specjalny singiel, aby pomóc wszystkim potrzebującym i od razu to skomentował:

Oboje mieszkamy w Los Angeles i to naprawdę nie tak daleko od mojego domu, gdzie wybuchły pożary, to absolutnie przerażające. Trzysta do pięciuset domów zostało zniszczonych, ludzkie życie jest w strzępach, więc pomyślałem o tym, gdy Justin przysłał to video,. Oczywiście, jeśli coś jest na rzeczy i powstaje charytatywny singiel, nie ma wątpliwości, jeśli potrzebowałby pomocnej ręki, ja mu ją podam.

Byłaby to wyjątkowa współpraca i niewątpliwie bardzo duża pomoc tym, którzy walczą z żywiołem. Sprawa wydaje się być bardzo realna, ponieważ artyści bardzo często udostępniali wzajemnie swoją twórczość, opisując każdą z nich jako wyjątkową i godną polecenia.

Jak myślicie, nagrają coś razem? 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X